| Ekranas | 5120 x 2880 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100x100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Gross weight | 8.73 kg |
| Net weight | 5.91 kg |
| Producer | Asus |
| Connectivity | USB-C, DisplayPort, HDMI, Earphone Jack |
| Matmenys su stovu | 61.22 x 53.81 x 21.5 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ProArt PA27JCV |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 96W |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
Asus ProArt PA27JCV 27" monitorius – tai puikus pasirinkimas kūrybingiems profesionalams, siekiantiems nepriekaištingo vaizdo kokybės. Su 27 colių ekranu, šis modelis leidžia mėgautis itin detaliu vaizdu, kuris atgaivina jūsų kūrybinius projektus. Monitorius aprūpintas pažangia IPS technologija, užtikrinančia plačius matymo kampus ir tikslų spalvų atvaizdavimą. Su puikiu spalvų tikslumu ir HDR palaikymu, Asus ProArt PA27JCV užtikrina, kad kiekvienas pikselis būtų atvaizduotas su nepriekaištingu aiškumu. Tai idealus pasirinkimas dizaineriams, fotografams ir vaizdo redaktoriams, kurie siekia profesionalumo ir tikslumo kiekviename kadre.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.







