| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 42 Wh |
| Gaminio spalva | Cool Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 16 F1607AA-MB049W |
| Gamintojo prekės serija | Vivobook |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Kamera | 1080p FHD camera ; With privacy shutter |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | IPS |
| Proporcija | 16:10 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Graphics |
| Klaviatūros kalba | US international |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | 325 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.5 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.1 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Net weight | 1.75 kg |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Asus Vivobook 16 F1607AA-MB049W Cool Silver – tai nešiojamas kompiuteris, kuris sujungia stilių, našumą ir universalumą. Šis kompaktiškas 16 colių įrenginys puikiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms. Jo modernus ir elegantiškas Cool Silver atspalvis suteikia profesionalumo bei išskirtinio žavesio.
Asus Vivobook 16 pasižymi puikia vaizdo kokybe bei spalvų tikslumu, todėl jūsų mėgstami filmai, žaidimai ar kasdieninė veikla atrodys puikiai. Gyvenimas taps paprastesnis ir efektyvesnis su šiuo galingu pagalbininku, gebančiu atlikti kasdienes užduotis be jokių sulėtėjimų. Integruotas klaviatūros dizainas ne tik užtikrina patogų spausdinimą, bet ir suteikia visapusišką komfortą ilgoms darbo valandoms.
Šis nešiojamas kompiuteris pasirūpins, kad visa jūsų skaitmeninė informacija būtų lengvai pasiekiama ir saugoma. Asus Vivobook 16 funkcionalumas ir patogumas – tai jūsų patikimas partneris tiek namuose, tiek keliaujant.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekranas: 16 colių, WUXGA
2. Procesorius: Intel Core Ultra 5
3. Atmintis: 16GB DDR5 RAM
4. Talpa: 512 GB SSD
5. Spalva: Elegantiška Cool Silver
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








