| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1x16 GB |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 80 Wh |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5 15AHP10 AMD |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| Gaminio spalva | Eclipse Black |
| Įstrižainė | 15.1 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| HD tipas | WQXGA |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | OLED |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Klaviatūros kalba | English |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus modelis | 260 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 3.8 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Net weight | 1.90 kg |
| Producer | Lenovo |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kitos savybės | 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort 2.1; 1x USB-C (USB4 40Gbps), with DP 1.4; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x Slim tip Power connector |
| Warranty | Depot |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Pagrindiniai privalumai
1. Ekranas: 2560 x 1600
2. Procesorius: AMD Ryzen 7
3. Atmintis: 16GB DDR5
4. Grafinė plokštė: RTX 5060
5. Aukščiausios klasės OLED
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.