Ubiquiti Switch ES-24-250W Web managed
EAN:
Kaina:
418,84 Eur
Yra LT sandelyje
1-2 d.d.
Greitas pristatymas
40+
šalių išsiųsta prekių
14 metų
IT rinkoje
2000+
Verslo klientų
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūra (T-T) -5 - 40 °C
Darbo santykinė drėgmė (H-H) 5 - 95 %
Dizainas
Stovo montavimas Yes
Dydžio formatas Rackmountable
Gaminio spalva Black
Šviesos diodų indikatoriai Activity, Link, PoE
Duomenų perdavimas
MAC adreso lentelė 8000 įėjimai
Perjungimo galimybė 52 Gbit/s
Pralaidumas 38.69 Mpps
Efektyvumas
Sertifikatas CE, FCC, IC
Galima krauti Y
Energijos valdymas
Galingumas 250 W Max. Power Consumption W
Kintamosios srovės įvesties įtampa 100-240 V
Kintamosios srovės įvesties dažnis 50/60 Hz
Energijos suvartojimas (standartiškai) 250 W
Kitos funkcijos
I/O prievadai 24xGbit Rj45, 2x1Gbps SFP
Matmenys (P x G x A) 485.04 x 44.45 x 285.6 mm mm
Logistinė informacija
EEĮ klasifikacija CL109:6:2017-04-01
Kiekis pakuotėje 1 dalių
Pakuotės gylis (mm) 570 mm
Pakuotės plotis (mm) 80 mm
Pakuotės aukštis (mm) 370 mm