| Gaminio spalva | Black |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Skydelio tipas | Fast IPS |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED backlight |
| HD tipas | FHD |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Sukiojimas | No |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Gross weight | 5.35 kg |
| Net weight | 3.31 kg |
| Producer | AOC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24G4ZRE |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out (3.5mm) |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
AOC 24G4ZRE 24" Fast IPS monitorius – tai idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia aukštos vaizdo kokybės ir nepriekaištingo žaidimų patirties. Šis monitorius pasižymi Fast IPS technologija, užtikrinančia didelį greitį ir tikslią spalvų atvaizdavimą. Su 24 colių ekranu, jis leidžia išgyventi kiekvieną vaizdą su neįtikėtinu detaliu ir ryškumu.
Pasinerkite į dinamiškų žaidimų pasaulį be jokio vėlavimo, nes greitas atsako laikas garantuoja sklandų judesių atkūrimą. Tai puikus pasirinkimas tiek žaidėjams, tiek profesionalams, kurie ieško efektyvaus darbo įrankio su aukštos raiškos vaizdo atkūrimu. AOC 24G4ZRE 24" Fast IPS monitorius atitinka visus reikalavimus tam, kad išnaudotumėte visą savo kūrybinį potencialą.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.







