| Gaminio spalva | Black/Red |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| HD tipas | QHD |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 80M:1 |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 3000:1 |
| Skydelio tipas | VA |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Ekranas | 2560 x 1440 |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Ekrano technologija | WLED |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano paviršius | 3H |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Posvyrio kampas | 3.5/21.5 ° |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Pakuotės gylis (mm) | 187.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 520.00 mm |
| Bruto svoris | 7.53 kg |
| Pakuotės plotis (mm) | 730.00 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 2000.00 g |
| Plastikas (be PET) | 330.00 g |
| Taros svoris (kg) | 2.33 kg |
| Tūris (m3) | 0.07 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| EEĮ klasifikacija | CL109:2:2017-04-01 |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Kabeliai pridėti | HDMI cable, Displayport Cable |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Garso išvestis | Headphone out (3.5mm) |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| USB prievadų kiekis | 4 x USB 3.0 |
| Neto svoris | 5.20 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Nemirgantis | Yes |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
AOC Gaming Monitor Q27G2U 27 yra pažangi monitoriaus versija, kuri yra pritaikyta žaidimams ir darbui. Šis monitorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir taip pat yra patikimo gamintojo, AOC, produktas. Jo ekranas yra didelis, 27 colių, suteikiantis patogų ir realistišką vaizdą. Monitorius turi greitą atnaujinimo dažnį - 1 ms laiko reakcija užtikrina sklandų vaizdų pokytį, net greitai keičiantis vaizdams. Tai labai svarbu žaidėjams, kurie reikalauja aukštos kokybės vaizdų. Aukšta rezoliucija - 2560 x 1440 pikseliai suteikia aukštos kokybės, aštrų ir detalų vaizdą, o savybės, tokios kaip Tilt reguliavimas, 4 x USB 3.0 portai ir HDMI jungtys, užtikrina išsamesnį naudojimo patogumą. Monitorius taip pat yra lengvai pritaikomas vadovavimo darbams, kadangi jis turi platesnį vaizdo kampą. Užtikrinant patogumą, monitoriuje yra išvesties galimybė ausinėms. Tai produktas, kuris savo kokybe užtikrins patenkintumą tiek žaidėjams, tiek profesionaliems naudotojams.
Pagrindiniai privalumai
1. Patikima kokybė "AOC Gaming Monitor Q27G2U 27" - pasitvirtinusi kokybė ir našumas.
2. Didelis ekranas - 27 coliai suteikia patogų ir realistišką vaizdą.
3. Greitas atnaujinimo dažnis - 1 ms laiko reakcija užtikrina sklandų vaizdų pokytį, net greitai keičiantis vaizdams.
4. Aukšta rezoliucija - 2560 x 1440 pikseliai suteikia aukštos kokybės, aštrų ir detalų vaizdą.
5. Daugybė savybių - Tilt reguliavimas, 4 x USB 3.0 portai, HDMI jungtys ir kt., užtikrina išsamesnį naudojimo patogumą.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








