| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Gamintojo prekės serija | MacBook |
| Gaminio spalva | Blush |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Neo |
| Ekranas | 2408 x 1506 pikseliai |
| Įstrižainė | 13 col. |
| Kamera | 1080p FaceTime HD |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Apple A18 chip 6-core CPU/5-core GPU |
| Klaviatūros kalba | International English |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Bendroji laikmenos talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 256 GB |
| Procesorius | Apple A18 Pro |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| Gross weight | 2.78 kg |
| Net weight | 2.28 kg |
| Producer | Apple |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 6 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Apple MacBook Neo Blush 13" – tai elegancijos ir inovacijų įkūnijimas, sukurtas tiems, kurie ieško tiek stiliaus, tiek funkcionalumo. Šio nešiojamojo kompiuterio subtili „Blush“ spalva suteikia unikalumo ir išskirtinumo bet kokiam interjerui. MacBook Neo yra lengvas ir plonas, todėl jį patogu nešiotis su savimi visur – tiek darbo susitikimuose, tiek kelionėse.
Naudodami pažangias technologijas, „Apple“ inžinieriai užtikrino ne tik puikią vaizdo kokybę su „Retina“ ekranu, bet ir efektyvų energijos valdymą, kas leis jums dirbti ar pramogauti ilgiau be papildomo įkrovimo. Tai – tvirtas ir patikimas pasirinkimas tiek profesionalams, tiek studentams. Be to, aukštos kokybės garsas ir jautri klaviatūra suteikia išskirtinės patirties kiekvieną kartą naudojantis kompiuteriu. Leiskite „MacBook Neo Blush“ įkvėpti jūsų kasdienybę naujomis idėjomis ir galimybėmis.
Pagrindiniai privalumai
1. Elegantiškas „Blush“ dizainas
2. Retina ekranas, 2408x1506
3. Apple A18 Pro procesorius
4. 8GB RAM bei 256GB SSD
5. macOS operacinė sistema
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









