| HDMI | 1 |
| Headphones jack | 1 |
| Thunderbolt | 2 |
| MagSafe 3 | 1 |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Shipping Box Depth | 40 cm |
| Shipping Box Height | 30.5 cm |
| Shipping Box Weight | 3.07 kg |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Unit Box Length | 0.4 |
| Unit Box Height | 0.305 |
| Category Code | NB |
| Width | 312.6 mm |
| Height | 15.5 mm |
| Depth | 221.2 mm |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
Produkto pavadinimas: "APPLE MacBook Pro CPU Apple M3 14.2"". Gamintojo kodas: "MC". Latga vertė: "5.79". Gamintojas: "Apple". Ar importuotos papildomos nuotraukos: "Taip". Privalomos parinktys: "0". Ar yra parinkčių: "0". Sukurta: "2023-11-14 23:02:41". Naujienos nuo datos: "2023-11-14". Atnaujinta: "2023-11-15 04:31:04". Naujienos iki datos: "2023-11-28". Išsamesnė informacija: "10-core GPU 8GB SSD 512GB". Mpn: "MR7J3RU/A". Ean: "195949014918". Sena kaina: "1727.81". Garantija: "24 mėnesiai". Produkto antraštė: ""Notebook|APPLE|MacBook Pro|CPU Apple M3|14.2"|3024x1964|RAM 8GB|SSD 512GB|10-Core GPU|ENG/RUS|Card Reader SDXC|macOS Sonoma|Silver|1.55 kg|MR7J3RU/A". Belaidis ryšys: "802.11ax". Bluetooth: "Taip". Atsiliepimų skaičius: "0". Geriausias pardavėjas: "0". Benchmark: "4389". Geriausiai įvertinta: "0". Daugiausiai peržiūrėta: "0". Elko produktas: "Taip". Nuolaidos procentas: "0". Sandėlio vieta: "LV". Meta raktiniai žodžiai: ""Notebook|APPLE|MacBook Pro|CPU Apple M3|14.2"|3024x1964|RAM 8GB|SSD 512GB|10-Core GPU|ENG/RUS|Card Reader SDXC|macOS Sonoma|Silver|1.55 kg|MR7J3RU/A". Kainos slėpimo veiksmas: "Naudoti paslėptą kainą pagal globalią konfigūraciją". Kainos slėpimo pranešimas: "Prašome susisiekti dėl kainos". Kainos slėpimas klientų grupėms: "-- Prašome pasirinkti --".
Pagrindiniai privalumai
1. "10-core GPU ir 8GB SSD"
2. "Garantija - 24 mėnesiai"
3. "Belaidis ryšys - 802.11ax"
4. "Bluetooth - Taip"
5. "Svoris - 1.55 kg
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









