| Vidinė atmintis | 24 GB |
| Gamintojo prekės serija | MacBook Pro |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro |
| Ekranas | 3024 x 1964 pikseliai |
| Įstrižainė | 14.2 col. |
| LED apšvietimas | Yes |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Priekinė kamera | Yes |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | M5 Pro |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Bendroji laikmenos talpa | 2000 GB |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Procesorius | Apple |
| Procesoriaus branduoliai | 15 |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS Tahoe 26 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 3 |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Producer | Apple |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Apple MacBook Pro Pro - tai naujasis profesionalų pasirinkimas, kuriantis stulbinančias galimybes. Šis kompiuteris siūlo neprilygstamą našumą net reikliausioms užduotims. Dėl pažangiausio procesoriaus ir optimizuotos grafikos galios, MacBook Pro Pro užtikrina sklandų ir greitą darbą, nepriklausomai nuo to, ar esate kūrybos, inžinerijos, ar verslo srities profesionalas.
Elegantiškas dizainas dera su inovatyviomis technologijomis, suteikiančiomis lengvą ir malonų naudojimą kiekvieną akimirką. Puikiai subalansuota operacinė sistema užtikrina nepriekaištingą aplinką darbui bei pramogoms. Retina ekrano technologija stulbina tiksliomis spalvomis ir detaliu vaizdu, suteikdama įkvepiančią patirtį tiek vizualizacijų, tiek medijų kūrimui.
MacBook Pro Pro įkūnija viską, ko galite tikėtis iš šiuolaikinio nešiojamo kompiuterio - ilgaamžį akumuliatorių, kuris leidžia dirbti dar ilgiau, pažangią aušinimo sistemą, užtikrinančią efektyvią veiklą net esant didelėms apkrovoms, bei platesnį jungčių spektrą, kad galėtumėte lengvai prijungti visus reikalingus prietaisus.
Garsioji „Apple“ kokybė ir dėmesys detalėms daro šį kompiuterį patikimu pasirinkimu kasdienėms ir profesinėms užduotims. MacBook Pro Pro - jūsų patikimas partneris, kuris visada žingsniu priekyje. Atraskite neribotas galimybes su Apple MacBook Pro Pro – jėga, kurią pajusite iš karto.
Pagrindiniai privalumai
1. 14.2 colių Retina ekranas
2. 24 GB vidinė atmintis
3. 2000 GB SSD talpa
4. macOS Tahoe 26 operacinė
5. Juodas elegantiškas dizainas
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









