| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 90 Wh |
| Gaminio spalva | Nano Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P16 H7606WP-RJ079X |
| Gamintojo prekės serija | ProArt |
| Įstrižainė | 16 col. |
| HD tipas | 3K |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Ekranas | 2880 x 1800 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Proporcija | 16:10 |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Klaviatūros kalba | US international |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 2000 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesoriaus modelis | HX370 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Gross weight | 2.15 kg |
| Net weight | 1.85 kg |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 400 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | MIL-STD 810H military-grade standard |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| WWAN | 5.4 |
Asus ProArt P16 H7606WP-RJ079X Nano Black – tai galingas ir inovatyvus nešiojamas kompiuteris, sukurtas kūrėjams, siekiantiems tobulumo. Šis prietaisas pasižymi išskirtiniu našumu ir stulbinančiu dizainu, puikiai atspindinčiu jūsų profesionalumą.
Jo 16 colių 4K OLED ekranas su tiksliomis spalvomis ir plataus spalvų spektro palaikymu užtikrina neprilygstamą vaizdo kokybę, kuri privers jūsų kūrinius atsiskleisti visa savo grožiu. Dėl aukščiausios klasės grafinės plokštės nešiojamas kompiuteris lengvai susitvarko su sudėtingais grafiniais uždaviniais ir vaizdo redagavimu.
Kūrėjams svarbus Asus Dial sprendimas suteikia unikalią galimybę sparčiau ir tiksliau valdytis kūrybiniais įrankiais, padidinant darbo našumą. Taip pat, aukšto lygio procesorius ir didelė RAM atmintis leidžia jums dirbti greitai ir efektyviai, net kai atidaryta daugybė programų vienu metu.
Ne mažiau svarbios ir šio įrenginio saugumo funkcijos: integruotas piršto antspaudo skaitytuvas ir patobulinta apsauga nuo duomenų vagystės. Modernus dizainas, išskirtinė ergonomika ir ilgas baterijos veikimo laikas užtikrina komfortą naudojant Asus ProArt P16 bet kokiomis sąlygomis.
Šis nešiojamas kompiuteris – ne tik įrankis, bet ir įkvėpimas jūsų kūrybinėms ambicijoms, suteikiantis galimybę realizuoti pačias drąsiausias idėjas. Pasirinkite Asus ProArt P16 H7606WP-RJ079X ir patirkite kūrybos laisvę, kuri nepažįsta kompromisų.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









