| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 20 - 80 % |
| Darbo temperatūra (T-T) | 10 - 32 °C |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 |
| Ekranas | LCD pikseliai |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Yes |
| Apsaugos algoritmai | 64-bit WEP, 128-bit WEP, EAP-FAST, EAP-MD5, EAP-TLS, EAP-TTLS, HTTPS, IPPS, IPSEC, PEAP, SMTP-AUTH, SNMP, SSL/TLS, WPA-AES, WPA-TKIP |
| Procesorius | ARM Cortex |
| Palaikoma serverio operacinė sistema | Windows Server 2003, Windows Server 2003 x64, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 x64 |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Spausdinimas | Mono |
| Dvipusio spausdinimo režimai | Auto |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Rekomenduojamas darbo ciklas | 0 - 3500 lapai per mėnesį |
| Maksimalus darbo ciklas | 50000 lapai per mėnesį |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| Integruotas procesorius | Yes |
| Įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Standartinis „Energy Star“ energijos suvartojimas (TEC) | 1.929 kWh/sav. |
| Energijos suvartojimas ("Standby" režimu) | 32 W |
| Energijos suvartojimas (išjungta) | 6.7 W |
| Energijos suvartojimas (standartiškai) | 620 W |
| Spausdinimo garso lygis | 52 dB |
| Triukšmo lygis (tylos režimas) | 50 dB |
| Garso emisija budėjimo rėžime | 34 dB |
| Maksimalus popieriaus dėklų skaičius | 2 |
| Daugiafunkcio dėklo talpa | 50 lapai |
| Standartinė įvesties galia | 250+520 lapai |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Abipusis spausdinimas | Yes |
| Standartinio dėklo ruošinių tipai | Plain paper, Recycled paper, Thick paper, Thin paper |
| Tinklas parengtas | Yes |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Pakuotės gylis (mm) | 230.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 210.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 160.00 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 400.00 g |
| Plastikas (be PET) | 200.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.60 kg |
| Tūris (m3) | 0.01 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Paketo svoris | 22 g |
| Pakuotės gylis | 52.2 cm |
| Pakuotės aukštis | 70.2 cm |
| Pakuotės plotis | 66.2 cm |
| Rankinis | Yes |
| Greito pradėjimo vadovas | Yes |
| Maitinimo laidas pridėtas | Yes |
| Tvarkyklės pridėtos | Yes |
| Ne ISO spausdinamų ruošinių formatai | Executive, Folio, Legal, Letter |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| ISO A-serijos dydžiai (A0 ... A9) | A4, A5, A6 |
| Daugiadunkcių dėklų ruošinių tipai | Bond paper, Envelopes, Labels, Letterhead, Plain paper, Recycled paper, Thick paper, Thin paper |
| Individualus ruošinio plotis | 76.2 - 215.9 mm |
| Individualus ruošinio ilgis | 127 - 355.6 mm |
| Standartinio ruošinio svoris | 60 - 120 g/m² |
| Daugiafunkcio dėklo ruošinio svoris | 60 - 200 g/m² |
| Dvipusio spausdinimo lapo svoris | 60 - 105 g/m² |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Sąsaja | USB 2.0, Ethernet, IEEE 802.11b/g/n |
| Gaminio spalva | Black/Grey |
| Gaminio tipas | Standard |
| Sertifikuota „Blue Angel“ | Yes |
| „Energy Star“ sertifikatas | Yes |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 40 atv./per min. |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 1200x1200 tašk./col. |
| Spausdinimo kokybė (spalvotai, normalia kokybe) | 1200 x 1200 tašk./col. |
| N-up printing | 2, 4, 6, 9, 16, 25 |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normalia kokybe) | 7.2 s |
| Spausdinimo greitis (juodai, normalia kokybe, A4/US Letter) | 40 ppm |
| Dvipusio spausdinimo greitis (juodai, normalia kokybe, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Maksimali raiška | 1200 x 1200 tašk./col. |
| Standartinės spausdinimo kalbos | BR-Script 3, Epson FX, IBM ProPrinter XL24E, Microsoft XPS, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Popieriaus padavimo tipas | Cassette, Paper tray |
| Spalva | No |
| Ekonomiškas spausdinimas | Yes |
| Bruto svoris | 1.90 kg |
| Neto svoris | 1.30 kg |
| Palaikomi tinklo protokolai (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server, TELNET Server, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, SMTP Client, SNMPv1/v2c/ v3, ICMP, Web Services (Print), CIFS client, SNTP client |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Palaikomi tinklo protokolai (IPv6) | NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server,TELNET Server, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, SMTP Client, SNMPv1/v2c, ICMPv6, Web Services (Print), CIFS Client, SNTP Client |
| Mobiliojo spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Eterneto vietinis tinklas | Yes |
Brother HL-L5200DWTZW1 Mono yra labai funkcionalus lazerinis spausdintuvas, kuris yra puikus pasirinkimas tiek namuose, tiek biure. Šis spausdintuvas turi daug naudingų funkcijų ir yra labai patogus naudoti.
Vienu pagrindiniu privalumu yra tai, kad šis spausdintuvas yra bevielis, todėl jums nereikės rūpintis laidais ir jungtimis. Jis taip pat gali spausdinti tik juodai, todėl jūsų tekstai ir dokumentai atrodys profesionaliai.
Spausdintuvas turi LCD ekraną, kuris leidžia jums lengvai valdyti ir reguliuoti spausdinimo nustatymus. Taip pat jis turi vidinę atmintį, todėl galite saugoti savo dokumentus ir juos spausdinti be jokio kito prietaiso.
Be to, šis Brother HL-L5200DWTZW1 Mono spausdintuvas turi Ethernet LAN jungtį, leidžiančią jums lengvai prisijungti prie tinklo ir bendrinti spausdintuvą su kitais naudotojais. Taip pat turi asmeninį vartotojo vadovą, kuris padės jums suprasti ir pasinaudoti visomis šio spausdintuvo funkcijomis.
Šis spausdintuvas taip pat yra labai patikimas, nes turi 36 mėnesių garantiją. Tai reiškia, kad jūs galite būti tikri, jog jums suteikiamas aukščiausias produktų kokybės ir paslaugų lygis.
Norėdami pirkti šį Brother HL-L5200DWTZW1 Mono spausdintuvą, kreipkitės į mus ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus bei pateiksime jums geriausią kainą.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









