| 3D | Yes |
| AWG wire size | 30 |
| Cable jacket material | Cotton,Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable jacket type | Braided |
| Cable length | 1 m |
| Cable type | Round cable |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector material | Aluminium |
| Data transfer rate | 48 Gbit/s |
| Dolby technologies | Dolby Atmos/Dolby Vision/DTS:X/DTS-HD Master Audio |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Magnetically shielded | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Product colour | Blue |
| Shield material | Aluminium |
| Supported digital audio channels (uncompressed) | 32 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080)/2560 x 1440/3840 x 2160/7680 x 4320 |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Summary | Vention Cotton Braided HDMI-A Male to Male HD Cable 8K 3M Blue Aluminum Alloy Type. Cable length: 1 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 1 gender: Male, Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector 2 gender: Male, Connector contacts plating: Gold, HDMI version: 2.1, 3D, Data transfer rate: 48 Gbit/s, Product colour: Blue |
| Category Code | VCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Model name | Cotton Braided HDMI-A Male to Male HD Cable 8K 3M Blue Aluminum Alloy Type |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001224 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.23 kg |
| Cable diameter | 6.3 mm |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 17.9 x 10 x 40 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 17.9 x 10 x 40 mm |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








