| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80% |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11, Windows 10 |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 50000 lapai per mėnesį |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 7,87 s |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | Legal, Letter |
| Vokų dydžiai | Com-10, DL, C5, Monarch |
| Tiesioginis spausdinimas | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vidinė atmintis | 1000 MB |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Ekranas | LCD |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 0,31 kWh/savaitė |
| Puslapio aprašymo kalbos | UFRII, PCL 5c, PCL 6, PostScript 3 |
| Abipusis spauzdinimas | Taip |
| Trukmė iki pirmo lapo (spalvota, normali kokybė) | 8,37 s |
| Bendra įvesties talpa | 250 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 150 lapai |
| Popieriaus dėklo tipai | Paprastas popierius, Perdirbtas popierius, Kietas popierius, Plonas popierius, Padengtas popierius, Iš anksto atspausdintas, Etiketės, Atvirukas, Vokai |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | 216 x 356 mm |
| Produkto spalva | Balta |
| Plotis | 425 mm |
| Ilgis | 427 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Svoris | 17,1 kg |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 30 °C |
| Popieriaus dėklo svoris | 60 - 200 g/m² |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA-PSK, WPA-AES, WPA2-PSK, WPA2-AES, WPA3-SAE, WPA-EAP, WPA3-EAP |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 24 W |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Maksimali įėjimo talpa | 850 lapai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Daugiafunkcis dėklas | Taip |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 50 lapai |
| Spalva | Taip |
| Valdymo protokolai | SNMPv1, SNMPv3 |
| Vidinės saugyklos talpa | 4 GB |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 700 W |
| Įkaitimo trukmė | 16,6 s |
| Galios suvartojimas (maks.) | 1380 W |
|
PRINTER ENGINE |
|
|
Print speed |
Single sided: Up to 33 ppm (A4), Up to 60 ppm(A5-Landscape) |
|
Printing method |
Colour laser beam printing |
|
Print quality |
Up to 1200 x 1200 dpi |
|
Warm-up time |
Approx. 16.6 seconds or less from power on |
|
Print margins |
5 mm-top, bottom, left and right |
|
Advanced printing features |
Encrypted Secure Print Secure Print |
|
MEDIA HANDLING |
|
|
Paper input (Standard) |
250 sheets |
|
Paper input (Option) |
550 sheets cassette |
|
Maximum paper input capacity |
850 sheets |
|
Paper output |
150 sheets |
|
Media types |
Plain paper, Recycled paper, Heavy Paper, Thin paper, Colour paper, Coated paper, Pre-punched, Label, Post card, Envelope |
|
Media sizes |
Cassette (Standard): |
|
Media weights |
Cassette (standard and optional): 60 to 163 g/ m2 (Up to 200 g/m2 with Coated paper) |
|
Double sided printing |
Automatic Cassette: |
|
GENERAL FEATURES |
|
|
Power requirements |
220-240V (±10%) 50/60Hz (±2Hz) |
|
Power consumption |
Maximum: Approx. 1,380W or less |
|
Noise level |
Sound power |
|
Dimensions (W x D x H) |
425 mm x 427 mm x 300 mm |
|
Weight |
Approx. 17.1 kg |
|
Operating environment |
Temperature: 10 to 30ºC (50 to 86ºF) |
|
Control panel |
5 Line LCD, 3 LED (Job, Error, Energy saver), Buttons, 10-key numeric keypad |
|
CONTROLLER |
|
|
Processor Speed |
1200MHz |
|
Memory |
1GB |
|
Storage |
4GB |
|
Printer Languages |
UFRII, PCL5c, PCL6, Adobe® PostScript3 |
|
Fonts |
45 PCL fonts, 136 PS fonts |
|
Interface and connectivity |
USB 2.0 Hi-Speed, |
|
Network Protocol |
Print: |
|
Software and Printer Management |
Remote User Interface (RUI), Department ID Management, Toner Status Tool, |
|
Operating Systems Compatibility |
Windows® 11 / Windows® 10 / Server® 2025 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 |
|
CONSUMABLES |
|
|
All-in-One cartridges |
Cartridge 069 Black (2,100 pages) |
|
ACCESSORIES / OPTIONS |
|
|
Items |
PAPER FEEDER PF-K1 (550-sheet cassette) (OPTION) |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









