| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis |
| Pakuotės plotis | 1462 mm |
| Pakuotės gylis | 912 mm |
| Pakuotės aukštis | 801 mm |
| Paketo svoris | 100 kg |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80% |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Kopijavimas | Ne |
| Skenavimas | Ne |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A0, A1, A2, A3, A3+ |
| USB prievadas | Taip |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Vidinė atmintis | 2048 MB |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 2,2 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Puslapio aprašymo kalbos | CALS G4, HP-GL/2, HP-RTL, PDF 1.7 |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,1 W |
| Popieriaus dėklo tipai | Paprastas popierius, Ritinys |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | A0 (841 x 1189 mm) |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Plotis | 1285 mm |
| Ilgis | 868 mm |
| Aukštis | 1060 mm |
| Svoris | 59,2 kg |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 2400 x 1200 DPI |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 15 - 30 °C |
| Spausdinimo ruošinio dydis be paraščių | A0, A1, A2, A3, A3+ |
| USB jungtis | B tipo USB |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Energijos suvartojimas | 65 W |
| Spalva | Taip |
| Kirpti lapai | Taip |
| Ruošinio storis | 0.07 - 0.8 mm |
| Maksimalus rulono diametras | 15 cm |
| Didžiausias rulono ilgis | 18 m |
| Maksimalus velenėlio plotis | 91,7 cm |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.