| ETH | Yes |
| USB 2.0 | Yes |
| WiFi | Yes |
| Linux | Yes |
| MacOS | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Windows 11 | Yes |
| Shipping Box Depth | 54 cm |
| Shipping Box Height | 55 cm |
| Shipping Box Weight | 19.35 kg |
| Shipping Box Width | 37.5 cm |
| Model | i-SENSYS |
| Printer Technology | Laser |
| Model name | LBP633CDW |
| Colour printing | Yes |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| Paper Handling input | 251 sheets |
| Paper Handling output | 100 sheets |
| Resolution up to | 1200x1200 dpi |
| First print | 10.4 sec |
| Print speed PPM | 21 |
| CPU | 800MHz x 2 |
| Memory (RAM) | 1GB |
| Supplies, black | Cartridge 067 Black; Cartridge 067H Black |
| Supplies, colour | Cartridge 067 Cyan; Cartridge 067H Cyan; Cartridge 067 Magenta; Cartridge 067H Magenta; Cartridge 067 Yellow; Cartridge 067H Yellow |
| Duty Cycle, Maximum | 30000 Pages/month |
| Built-in Network | W-LAN 802.11b/g/n |
| Dimensions | 430 x 418 x 287 mm |
| Shipping box quantity | 1/1 |
| Unit Brutto Volume | 0.1114 cubm |
| Unit Net Weight | 16.1 kg |
| Unit Gross Weight | 19.4 kg |
| Unit Box Width | 0.375 |
| Unit Box Length | 0.54 |
| Unit Box Height | 0.55 |
| Category Code | LAS |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









