| Tipas | Micro ATX |
| Dydžio formatas | Micro ATX |
| Gaminio spalva | White |
| Šoninis langas | Yes |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Disko skyriai | 2 x 3.5"; 3 x 2.5" |
| I/O prievadai | 2 x USB 3.0; 1 x Headphone/Mic Combo Jack |
| Pakuotės gylis (mm) | 472 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 420 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 372 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 1344.00 g |
| Plastikas (be PET) | 336.00 g |
| Taros svoris (kg) | 1.68 kg |
| Tūris (m3) | 0.07374528 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Kitos savybės | Room for up to six 120mm cooling fans, or a 240mm radiator in the roof, 240mm radiator in the front, and 240mm radiator in the floor; All CORSAIR smart cases come with an internal iCUE controller for immediate command over your system through powerful CORSAIR iCUE software; Cool air is directed to the hottest components, without any interference from drive cages |
| Bruto svoris | 8.9 kg |
| Neto svoris | 7.22 kg |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









