| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Šoninis langas | Yes |
| Tipas | ATX Mid Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Disko skyriai | 2 x 3.5"; 2 x 2.5" |
| I/O prievadai | 2 x USB 3.0; 1 x Headphone/Mic Combo Jack |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Pakuotės gylis (mm) | 600 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 335 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 625 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 1392.00 g |
| Plastikas (be PET) | 348.00 g |
| Taros svoris (kg) | 1.74 kg |
| Tūris (m3) | 0.125625 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Bruto svoris | 13.6 kg |
| Neto svoris | 11.86 kg |
| Kitos savybės | Three included SP120 RGB LED fans and an included RGB controller light up your system with vivid, customizable LED lighting; With a Direct Airflow Path™ design and three included SP120 RGB LED fans, your CPU and graphics card are well-supplied with cool air for lower temperatures; Room for up to six 120mm case fans, and fully compatible with 360mm, 280mm, and 120mm radiators |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









