| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5/8 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 22 col. |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100x100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Producer | Dell |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P2226H |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 15W |
| Gross weight | 7.78 kg |
| Net weight | 6.12 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
**Dell P2226H 22" IPS Monitorius** – atraskite naują vaizdo kokybę su šiuo išskirtiniu monitoriumi, skirtu tiek kasdieniam darbui, tiek pramogoms. 22 colių įstrižainė su IPS technologija užtikrina gyvus vaizdus ir plataus kampo matomumą, nepriklausomai nuo jūsų pozicijos. Šis monitorius puikiai dera tiek darbiniame, tiek namų aplinkoje, suteikdamas spalvų tikslumą ir ryškumą, būtiną įvairioms veikloms – nuo dokumentų redagavimo iki vaizdo įrašų žiūrėjimo. Natūralios spalvos, greiti atnaujinimo dažniai bei ergonomiškas dizainas padės sumažinti darbuo nuovargį, tad dirbsite patogiai ir efektyviai. Džiaukitės estetiškai patraukliu ir funkcionaliu sprendimu, kuris praturtins jūsų kasdienę patirtį.
Pagrindiniai privalumai
1. 22" IPS ekranas
2. FHD raiška 1920x1080
3. Aukščio reguliavimas
4. HDMI jungtis
5. Spalvų tikslumas
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.






