| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5/8 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100x100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Gross weight | 8.57 kg |
| Net weight | 6.66 kg |
| Producer | Dell |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P2426H |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 15W |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
Dell P2426H 24" IPS monitorius – tai jūsų langas į nepaprastą vaizdų ir spalvų pasaulį. Šis monitorius pasižymi aukštos kokybės IPS matrica, kuri suteikia plačius apžvalgos kampus ir užtikrina tikslų spalvų atkūrimą, nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų stebėjimo kampas. Idealiai tinka tiek biuro darbams, tiek pramogoms, šis 24 colių ekranas leidžia mėgautis kiekviena detale didelėje, ryškioje erdvėje. Elegantiškas ir modernus dizainas puikiai derės prie bet kokio darbo stalo, o pažangios technologijos užtikrina, kad jūsų akių nevargins nereikalingas mirgėjimas ar atspindžiai. Dell P2426H – tai kokybės ir funkcionalumo derinys kiekvienam, vertinančiam patogumą ir efektyvumą.
Pagrindiniai privalumai
1. Aukštis reguliuojamas
2. 1920x1080 raiška
3. IPS ekranas
4. HDMI jungtis
5. Garantija 60 mėn.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.






