| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Gaminio spalva | Ice Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14 DB14250 |
| Gamintojo prekės serija | Plus |
| HD tipas | 2.5K |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Procesoriaus modelis | 256V |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes |
| Gross weight | 2.54 kg |
| Net weight | 1.61 kg |
| Producer | Dell |
| Warranty | 36 mėn. |
| Warranty | Basic OnSite |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ | Yes |
Įsigykite elegantišką ir galingą nešiojamąjį kompiuterį Dell Plus 14 DB14250. Šis 14 colių nešiojamasis turi įspūdingą 2.5K raiškos ekraną (2560 x 1600 taškų) su antirefleksine danga, užtikrinančia ryškų ir komfortišką vaizdą net ir esant saulėtoms apšvietimo sąlygoms. Spalvingas Ice Blue korpusas suteikia šiam kompiuteriui išskirtinumo, todėl jis idealiai tinka tiems, kurie siekia saviraiškos per technologijas. Varomas galingu Intel Core Ultra 7 procesoriumi, šis kompiuteris užtikrins greitą ir sklandų darbą tiek kuriant sudėtingus projektus, tiek naršant internete. Dell Plus 14 DB14250 – tai tobulas derinys tarp stiliaus ir funkcionalumo, atitinkantis šiuolaikinio gyvenimo poreikius.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekranas: 2.5K, 2560x1600
2. Procesorius: Intel Ultra 7
3. Vidinė atmintis: 16 GB
4. SSD talpa: 512 GB
5. Spalva: Ice Blue
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









