| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Backlight type | RGB LED |
| Built-in display | No |
| Keyboard style | Straight |
| LED indicators | Yes |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Dark Green/White |
| Wrist rest | No |
| Cable length | 1.8 m |
| Hot-swap | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Wireless range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Built-in memory | Yes |
| Built-in memory capacity | 256 KB |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch | Magnetic-mechanical key switch |
| Keyboard key switch technology | Gateron Double-Rail Magnetic Nebula |
| Keyboard keys operating life | 150 million characters |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 108 |
| Keycaps | Double shot |
| Keycaps material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Multi-device support | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | No |
| Polling rate | 1000/90 Hz |
| Programmable hot keys | Yes |
| Recommended usage | Gaming |
| Rollover | N-key rollover |
| Mouse included | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| AC adapter included | No |
| Adapters included | USB |
| Cables included | USB Type-C |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Battery life (max) | 100 h |
| Battery recharge time | 5 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Charging source | USB Type-C |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Power source type | Battery,USB |
| Rechargeable | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Summary | Keychron Q6 HE. Keyboard form factor: Full-size (100%). Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wired & Wireless, Device interface: USB + RF Wireless + Bluetooth, Keyboard key switch: Magnetic-mechanical key switch, Keyboard layout: QWERTY, Keyboard number of keys: 108. Backlight type: RGB LED. Cable length: 1.8 m. Recommended usage: Gaming. Product colour: Dark Green, White |
| Category Code | KEY |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.48 |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00756 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.95 kg |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 446.01 x 137 x 31.09 mm |
| Keyboard weight | 2178 g |
**Produkto aprašymas:**
Atraskite modernios estetikos ir funkcionalumo derinį su KEYCHRON KEYBOARD WRL Q6 HE RGB/SHELL WHITE Q6H-P1. Ši klaviatūra sukurta tiems, kurie vertina stilių ir inovaciją. Pasižyminti elegantiška balto perlamutro apvalkalu, ji ne tik pritrauks dėmesį savo išvaizda, bet ir suteiks jūsų darbo erdvei vienetinio žavesio. RGB apšvietimas leidžia individualizuoti klavišų spalvas pagal jūsų nuotaiką ar poreikius, sukuriant unikalią atmosferą tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Šis modelis užtikrina patikimą belaidį ryšį, kas leidžia mėgautis laisvumu ir tvarkinga darbo vieta be laidų raizgalynės. Idealus pasirinkimas ieškantiems išskirtinio patogumo ir estetikos derinio.
Pagrindiniai privalumai
1. Elegantiškas baltas korpusas
2. RGB apšvietimas personalizacijai
3. Patikimas belaidis ryšys
4. 4000 mAh talpos baterija
5. 24 mėnesių garantija
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.





