| Atminties taktinis dažnis | 9600 MHz |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5x |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 70 Wh |
| Gaminio spalva | Graphite |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 16 DA16260 |
| Gamintojo prekės serija | XPS |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Įstrižainė | 16 col. |
| HD tipas | 3.2K |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesorius | Intel Core Ultra X7 |
| Procesoriaus modelis | 358H |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Warranty | 36 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Warranty | Basic OnSite |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Net weight | 1.65 kg |
| Producer | Dell |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Dell XPS 16 DA16260 Graphite 16“ – tai lankstus, galingas įrankis, skirtas kūrybingiems ir reikliems žmonėms. Šis nešiojamasis kompiuteris išsiskiria savo elegantišku grafito spalvos korpusu, kuris pritraukia akį savo minimalistiniu ir moderniu dizainu. Dėka 16 colių ekrano, galėsite mėgautis ryškiomis ir detalizuotomis vizualizacijomis, kurios leis pasinerti į nuotraukų redagavimą, filmų peržiūrą ar kitus multimedijos projektus.
Dell XPS 16 DA16260 pasižymi ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir tvirtu bei lengvu korpusu, suteikiančiu judėjimo laisvę, todėl jis yra puikus kompanionas tiek namuose, tiek kelionėse. Aukščiausios kokybės konstrukcija ir išmanūs sprendimai užtikrina sklandų ir efektyvų darbą net ir vykdant sudėtingas užduotis. Su šiuo nešiojamuoju kompiuteriu galėsite pasiekti aukščiausio lygio produktyvumą tiek dirbant biure, tiek mokantis ar kuriant.
Dell XPS 16 DA16260 – tai daugiau nei kompiuteris. Tai įrankis, kuris padeda realizuoti jūsų kūrybines idėjas be jokių kompromisų.
Pagrindiniai privalumai
1. 16 colių OLED ekranas
2. Intel Core Ultra X7
3. 64 GB operacinė atmintis
4. 1000 GB SSD talpa
5. Grafito spalvos korpusas
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









