| Atminties taktinis dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 41 Wh |
| Gaminio spalva | Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 15-fc0041ny |
| Gamintojo prekės serija | 15 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| HD tipas | FHD |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Įstrižainė | 15.6 col. |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Klaviatūros kalba | English |
| Bendroji laikmenos talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 256 GB |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus dažnis | 2.3 GHz |
| Procesoriaus modelis | 5625U |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Gross weight | 1.89 kg |
| Net weight | 1.59 kg |
| Producer | HP |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
HP 15 15-fc0041ny Silver – tai stilingas ir patikimas nešiojamasis kompiuteris, kuris puikiai tiks tiek darbui, tiek pramogoms. Elegantiško sidabrinio dizaino dėka jis atrodo moderniai ir estetiškai, taigi taps puikiu palydovu kasdieniame gyvenime. Šis kompiuteris pasižymi galingu našumu, kuris leis lengvai atlikti kasdienes užduotis bei mėgautis įvairiu turiniu. Plonas ir lengvas korpusas suteikia galimybę jį patogiai nešiotis su savimi, todėl galėsite būti mobilūs bet kurioje situacijoje.
Su HP 15 užtikrinsite efektyvų darbą dėka greito atsako ir patogios klaviatūros, kuri leis be vargo įvesti tekstą ar skaičius. Didesnis ekranas suteiks daugiau erdvės vizualinei medžiagai, padės efektyviau dirbti su keliais langais vienu metu. Šis kompiuteris taip pat turi įvairias jungtis, kurios leis lengvai prijungti papildomus įrenginius bei aksesuarus.
Pasirinkę HP 15 15-fc0041ny Silver, gausite patvarų įrenginį, kuris ilgai tarnaus ir padės siekti geriausių rezultatų jūsų veikloje. Leiskite sau džiaugtis išmaniu technologiniu sprendimu, kuriame susipina funkcionalumas ir estetika.
Pagrindiniai privalumai
1. Procesorius: AMD Ryzen 5
2. Atmintis: 16GB DDR4
3. Ekranas: 15.6" FHD
4. Saugojimas: 256 GB SSD
5. Spalva: Sidabrinė
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









