| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1x16 GB |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 64 Wh |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | E14 G7 AMD |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon 780M Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 GHz |
| Procesoriaus modelis | 250 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Gross weight | 1.99 kg |
| Net weight | 1.41 kg |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 36 mėn. |
| Warranty | Depot |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.1 and DisplayPort 1.4; 1x USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 1.4a; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
„Lenovo ThinkPad E14 G7 AMD Black“ – tai kompaktiškas ir galingas 14 colių nešiojamas kompiuteris, skirtas produktyvumui ir patogumui užtikrinti. Su šiuolaikiniu AMD procesoriumi, šis modelis pasižymi aukštu našumu, leidžiančiu lengvai susidoroti su kasdienėmis užduotimis ir reikalaujančiais profesionaliais projektais. Jo elegantiškas juodas korpusas ne tik atrodo stilingai, bet ir užtikrina patvarumą, ilgaamžiškumą bei patikimumą.
Šio nešiojamojo kompiuterio ergonomiška klaviatūra suteikia patogumo dirbant net ilgas valandas, o integruotos saugumo funkcijos, kaip pirštų atspaudų skaitytuvas, užtikrina duomenų konfidencialumą. Lenovo ThinkPad E14 yra sukurtas ne tik dirbti, bet ir mėgautis multimedija – ryški ir aiški ekrano kokybė leidžia mėgautis aukštos raiškos vaizdais ir vaizdo įrašais. Šis kompiuteris – tai ne tik darbo įrankis, bet ir stilingas aksesuaras, puikiai suderinantis funkcionalumą su patogumu.
Pagrindiniai privalumai
1. Procesorius: AMD Ryzen 7
2. Ekranas: 1920 x 1200 IPS
3. Atmintis: 16GB DDR5
4. Diskas: SSD 512 GB
5. OS: Windows 11 Pro
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









