| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 58 Wh |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T14s G6 Intel |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP |
| Skydelio tipas | IPS |
| Įstrižainė | 14 col. |
| HD tipas | WUXGA |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics 140V |
| Klaviatūros kalba | English |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Procesoriaus dažnis | 4.8 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Procesoriaus modelis | 258V |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Gross weight | 1.86 kg |
| Net weight | 1.28 kg |
| Producer | Lenovo |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Warranty | 36 mėn. |
| Warranty | Premier |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
Lenovo ThinkPad T14s G6 Intel Black 14" – tai elegantiškas ir galingas nešiojamas kompiuteris, skirtas produktyvumu besirūpinantiems profesionalams. Jo lengvas ir plonas korpusas puikiai tinka darbui kelionėse, o klasikinė juoda spalva išlaiko stilingą išvaizdą. 14 colių ekranas užtikrina ryškų vaizdą, leidžiantį be vargo atlikti užduotis tiek biure, tiek kelyje.
Kompiuteryje įdiegtas Intel procesorius garantuoja greitą ir sklandų veikimą net ir dirbant su reikalaujančiomis programomis. Aukšto našumo baterija užtikrina ilgą veikimo trukmę, tad galite pasikliauti savo ThinkPad net ir ilgiausiomis darbo valandomis. Papildomas saugumo sprendimas – pirštų atspaudų skaitytuvas – saugo jūsų duomenis nuo nepageidaujamo priėjimo.
Lenovo ThinkPad T14s G6 yra sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir produktyvumą, todėl jo klaviatūra yra ergonomiška, su apšvietimu, kad galėtumėte dirbti bet kokiomis sąlygomis. Daugiafunkciniai ryšio variantai leidžia lengvai prisijungti prie jūsų mėgstamų įrenginių bei tinklų. Jei ieškote solidaus, patikimo ir ilgaamžio partnerio darbui, Lenovo ThinkPad T14s G6 yra idealus pasirinkimas.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekranas: 14 colių, WUXGA
2. Procesorius: Intel Core Ultra 7
3. Atmintis: 32 GB LPDDR5X
4. Saugumas: Pirštų atspaudų skaitytuvas
5. OS: Windows 11 Pro
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








