| Vidinės atminties tipas | Soldered LPDDR5x |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 57 Wh |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X1 Carbon G13 Intel |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics 130V |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.5 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | 228V |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 36 mėn. |
| Warranty | Premier |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| WWAN | LTE Upgradable |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 Intel Black 14" – tai aukščiausios klasės nešiojamasis kompiuteris, sukurtas tiems, kurie siekia tobulumo ir patikimumo. Šio modelio elegantiškas ir stilingas dizainas juodos spalvos korpuse dera su itin lengvu svoriu ir plonumu, todėl jis ypač tinka aktyviam gyvenimo būdui.
ThinkPad X1 Carbon G13 yra aprūpintas pažangiausiomis Intel technologijomis, suteikiančiomis galingą našumą ir sklandų įvairių užduočių atlikimą. 14 colių ekranas užtikrina ryškų vaizdą ir malonų darbo procesą, nesvarbu, ar atliekate svarbias darbus, ar mėgaujatės mėgstamais filmais. Kaip ir visi ThinkPad serijos modeliai, šis nešiojamas kompiuteris išsiskiria ilgaamžiškumu ir patikimumu, todėl galite būti tikri, jog įrenginys tarnaus daugybę metų.
Be to, ThinkPad X1 Carbon serija garsėja savo išskirtinėmis saugumo funkcijomis, kurios užtikrina, kad jūsų duomenys bus apsaugoti visada. Patogus klaviatūros apšvietimas palengvina darbą net ir tamsiausioje aplinkoje, o ilga baterijos veikimo trukmė leidžia dirbti be pertraukimų ilgą laiką.
Tai nešiojamasis kompiuteris, kuris siūlo nepriekaištingą kokybės ir našumo derinį, tad nesvarbu, kur bebūtumėte – Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 patenkins visus jūsų poreikius.
Pagrindiniai privalumai
1. 14 colių IPS ekranas
2. Intel Core Ultra 5
3. 32 GB operatyvioji atmintis
4. 512 GB SSD diskas
5. Windows 11 Pro sistema
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









