| Ekonomiškas spausdinimas | Taip |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400% |
| Kelių lapų viename kopijavimo funkcija | Taip |
| N viename funkcija (N=) | 2, 4 |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, FTP, SMB, TWAIN, USB, WIA |
| Individualizuotos lapo plotis | 70 - 216 mm |
| Individualizuotos žiniasklaidos ilgis | 148 - 356 mm |
| Popieriaus dėklo svoris | 60 - 163 g/m² |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Vidutinis energijos suvartojimas kopijavimo metu | 521 W |
| Pridėtos kasetės talpa (juoda) | 3500 puslapiai |
| Pridėtos kasetės talpa (CMY) | 2500 puslapiai |
| Laikas iki pirmos kopijos (spalvota, normalus) | 9 s |
| Maksimali įėjimo talpa | 1850 lapai |
| Standartinės sąsajos | Eternetas, USB 2.0 |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| ID kortelės kopijavimo funkcija | Taip |
| 1 popieriaus dėklo įvesties talpa | 250 lapai |
| 2 popieriaus dėklo įvesties talpa | 500 lapai |
| Daugiafunkcis dėklas | Taip |
| Multi-paskirties dėtuvės talpa | 100 lapai |
| Automatinis dokumentų tiektuvas (en. ADF) | Taip |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 75 lapai |
| Multi-paskirties ruošinio svoris | 60 - 220 g/m² |
| Jungčių galimybė | Eternetas, Belaidis LAN |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 49,5 dB |
| Abipusės spaudos greitis (juodai, normali kokybė, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Dvipusis spausdinimo greitis (spalvota, normali kokybė, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Dvipusio kopijavimo režimas | Automatinis |
| Instrukcija | Taip |
| Palaikoma operacinė sistema Linux | Taip |
| Skanavimo greitis (spalvota) | 40 ppm |
| Skenavimo greitis (juodas rašalas) | 60 ppm |
| Didžiausia išėjimo apimtis | 250 lapai |
| Skaitmeninis siuntimas | Taip |
| Popieriaus įvesties tipas | Kasetė, Popieriaus dėklas |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | Ne |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 496 W |
| Universalaus padėklo medijos tipai | Popierius firminiams blankams, Vokai, Etiketės, Legal, Laiškas, Firminiai blankai, Paprastas popierius, Perdirbtas popierius, Storas popierius, Plonas popierius |
| Maitinimo laidas įtrauktas | Taip |
| Įkaitimo trukmė | 26 s |
| Kelių lapų viename spausdinimo funkcija | Taip |
| N-up spausdinimo funkcija | 2, 4, 6, 8, 9, 16, 25 |
| Watermark printing | Taip |
| Saugus spausdinimas | Taip |
| Atvirukų spausdinimo funkcija | Taip |
| Laikas iki pirmos kopijos (juodas, normalus) | 7,5 s |
| Kopijavimo programavimo funkcija | Taip |
| Skanavimo tvarkyklės | TWAIN, WIA |
| Spausdintuvo šriftų skaičius | 93 |
| Abipusio apdorojimo palaikomas lapo svoris | 60 - 163 g/m² |
| Garso slėgio lygis (kopijavimas) | 49,5 dB |
| Garso slėgio lygis (tylusis režimas) | 45 dB |
| Galios suvartojimas (vidutinė darbinė reikšmė) | 496 W |
| Pridedamas atvaizdavimo blokas | Taip |
| Atitiktis direktyvai (EEĮ) dėl elektrinės ir elektroninės įrangos atliekų | Taip |
| Spausdintuvo šriftai | Brūkšninis kodas, Bitmap, PCL, Windows |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 50 - 120 g/m² |
| Dvipusio skenavimo režimas | Automatinis |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Koprocesorius | Taip |
| Koprocesoriaus dažnis | 0,1 GHz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 1179 W |
| El. pašto protokolai | POP3, SMTP |
| Skenavimas iš abiejų pusių (spalvota) | 17 ppm |
| Skenavimas iš abiejų pusių (juoda) | 26 ppm |
| Garso slėgio lygis (budėjimo režimas) | 30 dB |
| Dvipusio kopijavimo greitis (US Letter, juoda) | 15 ppm |
| 3 popieriaus dėklo įvesties talpa | 500 lapai |
| El. laiškai naudojant SSL | Taip |
| Kopijavimo greitis (JAV Letter, spalvotas, normalus) | 15 cpm |
| 4 popieriaus dėklo įvesties talpa | 500 lapai |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Sertifikavimas | TÜV/GS, CE |
| Pakuotės plotis | 726 mm |
| Pakuotės gylis | 623 mm |
| Pakuotės aukštis | 828 mm |
| Paketo svoris | 48 kg |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80% |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Pridėti kabeliai | AC |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 100000 lapai per mėnesį |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Spausdinimo iš abiejų pusių režimai | Automatinis |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 6,5 s |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 30 cpm |
| Didžiausias kopijų skaičius | 999 kopijos |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Palaikomi vaizdo formatai | JPEG, TIFF |
| Palaikomi dokumentų formatai | PDF, XPS |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Siuntimas faksu | Ne |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 4 |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 1500 - 5000 lapai per mėnesį |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5, B6 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | Folio, Legal, Letter |
| Tiesioginis spausdinimas | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Google Cloud Print, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Vidinė atmintis | 1000 MB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 1200 MHz |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Ekranas | TFT |
| Ekrano įstrižainė | 17,8 cm (7") |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 0,6 W |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 1,45 kWh/savaitė |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Puslapio aprašymo kalbos | PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PostScript 3, XPS |
| Bluetooth | Ne |
| Suderinamos atminties kortelės | SD, SDHC |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,2 W |
| Darbinis aukštis | 0 - 3500 m |
| Ne darbinis aukštis | 0,6 - 15000 m |
| Maksimali vidinė atmintis | 3000 MB |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Abipusis spauzdinimas | Taip |
| Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Trukmė iki pirmo lapo (spalvota, normali kokybė) | 7,5 s |
| Dvipusis kopijavimas | Taip |
| Nuskaitymo technologija | CIS/CCD |
| Galios suvartojimas (parengties režimas) | 70 W |
| Kasetė(s) pridedamos | Taip |
| Procesoriaus šeima | ARM Cortex-A9 |
| Keičiamos kasetės | TK-5270K, TK-5270C, TK-5270M, TK-5270Y |
| Bendra įvesties talpa | 250 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 250 lapai |
| Popieriaus dėklo tipai | Paprastas popierius |
| Kopijavimo greitis (normali kokybė, spalvotai, A4) | 30 cpm |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Maksimalus įvesties dėklų skaičius | 4 |
| Spalvoto spausdinimo rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Tvarumo sertifikatai | Blue Angel, REACH, RoHS, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | 216 x 356 mm |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Kopija, Spausdinti, Skenuoti |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Plotis | 475 mm |
| Ilgis | 558 mm |
| Aukštis | 616 mm |
| Svoris | 35,4 kg |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 32,5 °C |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84433100 |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









