| Vidinės atminties tipas | Soldered LPDDR5X |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 84 Wh |
| Gaminio spalva | Glacier White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 7 16AGP11 AMD |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| HD tipas | WQXGA |
| Kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | OLED |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Klaviatūros kalba | English |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesoriaus modelis | 450 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows Home 11 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Gross weight | 2.38 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Producer | Lenovo |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 1x USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 65-140W and DisplayPort 2.1; 1x USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x Card reader; 1x Slim tip Power connector |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Lenovo Legion 7 16AGP11 AMD Glacier White 16" yra modernaus dizaino ir didelio našumo žaidimų nešiojamasis kompiuteris, sukurtas siekiant patenkinti reikliausių žaidėjų poreikius. Šis įrenginys pasižymi stulbinančia galia, kurią užtikrina AMD procesorius, leidžiantis mėgautis nepertraukiama žaidimų patirtimi. Jo 16 colių ekranas suteikia ypatingą vaizdų tikslumą ir spalvų ryškumą, kuris leis jums visiškai pasinerti į mėgstamus žaidimus.
Lenovo Legion 7 16AGP11, su savo išskirtine Glacier White spalva, ne tik atrodo elegantiškai, bet ir siūlo efektyvų aušinimą, kuris padės palaikyti optimalų kompiuterio veikimą net intensyvių sesijų metu. Su aukštos kokybės garsu ir įspūdingu vizualiniu vaizdu, šis nešiojamasis kompiuteris užtikrins dar nepatirtą žaidimų kokybę, kuri leis jums jaustis profesionaliu žaidėju kiekvieną kartą, kai pasineriate į virtualų pasaulį.
Be to, ergonomiška klaviatūra padės jums žaisti ilgiau be nuovargio, o talpus atminties ir saugyklos kiekis užtikrins, kad visada turėsite vietos visiems mėgstamiems žaidimams ir medijos failams. Lenovo Legion 7 yra kompiuteris, sukurtas tiems, kurie nepripažįsta kompromisų tarp stiliaus, galios ir praktiškumo.
Pagrindiniai privalumai
1. OLED ekranas, 2560x1600 pix.
2. AMD Ryzen AI 7 procesorius
3. 32GB LPDDR5X atmintis
4. NVIDIA RTX 5060 vaizdo plokštė
5. "Glacier White" spalva
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









