| Vidinės atminties tipas | SO-DIMM DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 5200 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2x16 GB |
| Atminties lizdai | 2 |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Baterijos technologija | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 80 Wh |
| Gaminio spalva | Eclipse Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro 5 16ADR10 |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WQXGA |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | IPS |
| Proporcija | 16:10 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Klaviatūros kalba | US international |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Kroviklis | 245W |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesorius | AMD Ryzen 9 |
| Procesoriaus modelis | 8945HX |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.4 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Net weight | 1.32 kg |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort 2.1; 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x Power connector |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 Eclipse Black 16" – tai galingas ir stilingas įrenginys, sukurtas žaidimų entuziastams bei profesionalams, siekiantiems našumo ir kokybės kombinacijos. Jo futuristinis dizainas ir elegantiška juoda spalva ne tik puikiai dera bet kuriame interjere, bet ir sukuria išskirtinumo pojūtį.
Įrenginys pasižymi įspūdingu, 16 colių ekranu, kuris užtikrina nepakartojamą vaizdo kokybę ir spalvų sodrumą, patenkinantį net ir reikliausius vartotojus. Lenovo Legion Pro 5 taip pat aprūpintas pažangiomis technologijomis, kurios užtikrina sklandų darbą ir spartų atsaką į kiekvieną komandišią.
Mėgaukis intensyviais žaidimais ir produktyvumo pliūpsniais pasitelkęs Lenovo Legion Pro 5. Jo ergonomiškas dizainas bei aukščiausio lygio našumas pavers kasdienes veiklas malonumu.
Pagrindiniai privalumai
1. Procesorius: AMD Ryzen 9
2. Ekranas: 16 colių, IPS
3. Grafinė korta: NVIDIA RTX 5070
4. Atmintis: 32 GB DDR5
5. Diskas: 1000 GB SSD
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









