| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 (2x16GB) GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2x16 GB |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 99.9 Wh |
| Gaminio spalva | Eclipse Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro 7 16AFR10H AMD |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| HD tipas | WQXGA |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Ekranas | 2560 x 1600 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | OLED |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR7 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Klaviatūros kalba | English |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesorius | AMD Ryzen 9 |
| Procesoriaus modelis | 9955HX3D |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.4 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Gross weight | 3.14 kg |
| Net weight | 2.56 kg |
| Producer | Lenovo |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 2x USB-A (USB 5Gbps); 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On; 1x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 95-100W and DisplayPort 2.1; 1x USB-C (USB 10Gbps), with DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x Slim tip Power connector |
| Warranty | Depot |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H AMD Eclipse Black 16" – tai galingas žaidimų nešiojamas kompiuteris, sukurtas suteikti išskirtinę patirtį net reikliausiems žaidėjams. Jo elegantiškas juodas dizainas pabrėžia modernumą ir rafinuotumą, o tvirtas korpusas užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą.
Įrenginys aprūpintas AMD aukščiausios klasės procesoriumi, leidžiančiu sklandžiai vykdyti net sudėtingiausias programas bei žaidimus. Dėl įspūdingo 16 colių ekrano, kuris pasižymi ryškiomis spalvomis ir precizišku detalumu, kiekvienas vaizdas atgyja naujomis spalvomis, suteikdamas nepakartojamą vizualinę patirtį.
Inovatyvi aušinimo sistema užtikrina optimalų veikimą be perkaitimo, todėl galite mėgautis nenutrūkstamu žaidimu ar darbu ilgą laiką. Be to, Legion Pro 7 turi aukštos kokybės garso sistemą, kuri sukuria įtraukiančią garso aplinką, leidžiančią pajusti kiekvieną žaidimo akimirką lyg būtumėte pačiame veiksmo epicentre.
Jei ieškote patikimo ir galingo įrenginio, galinčio susidoroti su bet kokiais iššūkiais, Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H AMD Eclipse Black 16" yra puikus pasirinkimas, atnešantis žaidimus ir darbą į aukščiausią lygį.
Pagrindiniai privalumai
1. Galingas AMD Ryzen 9 procesorius
2. OLED WQXGA 2560x1600 ekranas
3. NVIDIA GeForce RTX 5080 GPU
4. 32 GB DDR5 operatyvioji atmintis
5. Aukštos kokybės garso sistema
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









