| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1x16 GB |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 45 Wh |
| Gaminio spalva | Arctic Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14 G8 IAL Intel |
| Gamintojo prekės serija | ThinkBook |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics Functions as Intel Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Procesoriaus modelis | 185H |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Producer | Lenovo |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Warranty | Depot |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4; 1x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader |
| Gross weight | 1.94 kg |
| Net weight | 1.36 kg |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL Intel Arctic Grey 14" – tai verslo klasės nešiojamasis kompiuteris, sukurtas atliepti tiek intensyvaus darbo, tiek kasdienio naudojimo poreikius. Stilingas Arctic Grey spalvos korpusas suteikia elegancijos ir profesionalumo įspūdį. 14 colių ekranas užtikrina kompaktiškumą ir mobilumą, todėl šis įrenginys yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nuolat juda ir ieško patogumo. Galingas Intel procesorius leidžia sklandžiai vykdyti net pačias sudėtingiausias užduotis, o modernios technologijos garantuoja spartų ir patikimą veikimą. Lenovo ThinkBook 14 G8 – tai puiki priemonė jūsų produktyvumui didinti ir darbo efektyvumui užtikrinti kiekvieną dieną.
Pagrindiniai privalumai
1. Galingas Intel Core Ultra 9
2. 16GB DDR5 atmintis
3. 1920 x 1200 IPS ekranas
4. Arctic Grey spalva
5. Windows 11 Pro sistema
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









