| Vidinės atminties tipas | Soldered LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 64 Wh |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | E16 G3 Intel |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics 130V |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | 226V |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Gross weight | 2.19 kg |
| Net weight | 1.61 kg |
| Producer | Lenovo |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Warranty | 36 mėn. |
| Warranty | Depot |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Kitos savybės | 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
Lenovo ThinkPad E16 G3 Intel Black 16" – tai įrenginys, sukurtas tiems, kurie vertina patikimumą ir našumą. Šis elegantiškas juodas nešiojamasis kompiuteris pasižymi 16 colių ekranu, kuris suteikia ryškų vaizdą ir išskirtinę spalvų kokybę, leisdamas panerti į vaizdinį turinį ir efektyviai dirbti su bet kokiais projektais. Naudojant Intel procesorius, užtikrinamas sklandus kompiuterio veikimas, nesvarbu ar dirbate su sudėtingais skaičiavimais, ar rašote el. laiškus.
ThinkPad serija garsėja savo patvarumu ir išmaniosiomis verslo funkcijomis, o E16 G3 modelis nėra išimtis. Klaviatūros ergonomika ir kokybiškas dizainas užtikrina patogų rašymą, net ir ilgomis darbo valandomis. Be to, pažangios saugumo funkcijos užtikrina jūsų duomenų apsaugą nuo nepageidaujamo įsibrovimo. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo partnerio savo kasdienėms užduotims įveikti su stiliumi ir pasitikėjimu.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekranas: 16 colių IPS
2. Procesorius: Intel Core 5
3. Atmintis: 16 GB LPDDR5X
4. Diskas: 512 GB SSD
5. Operacinė sistema: Win 11 Pro
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









