| Licencijos rūšis | 1 Person |
| Licencijos terminas | 1 metai |
| Pakuotės gylis (mm) | 147.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 20.00 mm |
| Bruto svoris | 0.12 kg |
| Pakuotės plotis (mm) | 111.00 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 84.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.08 kg |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Yes |
| Kalbos versija | English |
| Ruošinio tipas | Medialess, P6 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Yes |
| Neto svoris | 0.04 kg |
| Kitos savybės | • One convenient subscription that includes premium productivity apps, 1 TB of cloud storage, and advanced security for all your devices. • Premium apps included: MicrosoftWord, MicrosoftExcel, MicrosoftPowerPoint, MicrosoftOneNote, MicrosoftOutlook, MicrosoftAccess (PC only), MicrosoftPublisher (PC only). • Services included: MicrosoftOneDrive; MicrosoftSkype. • AI-powered creative tools. Get helpful design and writing suggestions with features like Designer, Ideas, and the new Microsoft Editor. • Premium creative content. Access an extended collection of royalty-free creative content, including templates, stock photos, icons, and fonts. • OneDrive Advanced Security. Know your files are protected with built-in ransomware detection and recovery2 and use two-step identity verification to access your most important files in OneDrive Personal Vault. • Skype. Keep in touch with friends and family on their mobile phones or landlines with 60 minutes of Skype calling per month.3 • Works on Windows, macOS, iOS, and Android4. Use on your favorite devices at home or on the go. • Access to the latest updates. Stay ahead of the curve with access to the latest features as soon as they’re released. • Special partner offers. Access to new and unique benefits from several Microsoft partners. • Ongoing technical support. Get help via chat or phone at no extra cost throughout your subscription. |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.






