| Gaminio spalva | Arctic Camo |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA alkaline battery |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Dažnių diapazonas | 2.4 GHz |
| Suderinamumas | Windows 10/8.1 |
| Pakuotės gylis (mm) | 160 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 75 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 105 mm |
| Kiekis pakuotėje | 10 dalių |
| Popierius/Kartonas | 20.00 g |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.03 kg |
| TI svoris (kg) | 0.02 kg |
| Tūris (m3) | 0.00126 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Integruota baterija | Yes |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 1.00 g |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 1.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.23 kg |
| Elementai pridėti | Yes |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė | 1 metai |
| Svoris | 78 g |
| Bruto svoris | 0.14 kg |
| Neto svoris | 0.11 kg |
| Tipas | Bluetooth mouse |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Garantija | 1 metai |
Microsoft Bluetooth Mouse 8KX-00015 - tai bevielė pelė su Arctic Camo spalva, sukurtą Microsoft gamintojo. Šią pelę galima naudoti su Windows 10/8.1. Microsoft Bluetooth Mouse 8KX-00015 naudoja 2.4 GHz dažnio diapazoną ir turės baterijos gyvavimo laiką iki 1 metų. Šios pelės gamintojo produktų šeima yra Bluetooth Mouse. Ši pelė yra tiksli, patvari ir patogi rankoje dėl savo dizaino. Naudojant įmontuotą bateriją, šis produktas yra draugiškas aplinkai ir turi garantiją 24 mėnesiams. Microsoft Bluetooth Mouse 8KX-00015 yra išskirtinis dėl savo Arctic Camo spalvos ir yra tinkamas visiems, kurie nori tikslios, patvarios ir funkcionalesnės pelės.
Pagrindiniai privalumai
1. Bevielis - "Microsoft Bluetooth Mouse 8KX-00015 Wireless"
2. Gamintojas - "Microsoft"
3. Spalva - "Arctic Camo"
4. Baterijos tipas - "Battery"
5. Dažnio diapazonas - "2.4 GHz
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









