| Gaminio spalva | Blue |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA alkaline battery |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Dažnių diapazonas | 2.4 GHz |
| Suderinamumas | Windows 10/8.1 |
| Pakuotės gylis (mm) | 105 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 140 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 60 mm |
| Kiekis pakuotėje | 10 dalių |
| Popierius/Kartonas | 20.00 g |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.03 kg |
| TI svoris (kg) | 0.02 kg |
| Tūris (m3) | 0.000882 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Integruota baterija | Yes |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 155 mm |
| Net weight master carton | 1.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.14 kg |
| PET | 1.00 g |
| Elementai pridėti | Yes |
| Svoris | 78 g |
| Bruto svoris | 0.14 kg |
| Neto svoris | 0.11 kg |
| Tipas | Bluetooth mouse |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Garantija | 24 mėn. |
Microsoft Bluetooth pelė Camo 8KX-00027 Wireless yra naudingas belaidis įrenginys, kuris užtikrina patogų ir ergonomišką dizainą, ilgą baterijos gyvavimo trukmę ir universalią suderinamumą su Windows 10/8.1 operacinėmis sistemomis. Ši pelė naudoja modernią belaidę technologiją 2.4 GHz dažnių diapazone, kuris suteikia greitą duomenų perdavimo greitį.
Nieko nepraleisite su stilingu mėlyno kamufliažo spalvos dizainu, kuris suteiks jums nepakartojamą stilių. Be to, įrenginyje yra įmontuota baterija, kuri lengvina užduotis ir suteikia patogumo.
Šis produktas yra idealus ir esminis mūsų elektroninių įrenginių asortimente, taigi nedvejokite - įsigykite Microsoft Bluetooth pelę Camo 8KX-00027 Wireless ir mėgaukitės patogumu ir stiliumi.
Pagrindiniai privalumai
1. Patogus ir ergonomiškas dizainas.
2. Ilga baterijos gyvavimo trukmė.
3. Universali suderinamumas su Windows 10/8.1 operacinėmis sistemomis.
4. Greita belaidė technologija 2.4 GHz dažnių diapazone.
5. Modernus ir stilingas mėlynas kamufliažo spalvos dizainas.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.







