| Gaminio spalva | Black |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Maitinimo šaltinis | Battery |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Techniniai parametrai | Keyboard has a pillow-textured palm rest for support and comfort. |
| Reikalingas USB | Yes |
| Pakuotės gylis (mm) | 537 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 193 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 50 mm |
| Kiekis pakuotėje | 5 dalių |
| Popierius/Kartonas | 300.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.30 kg |
| Tūris (m3) | 0.00518205 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 545 mm |
| Integruota baterija | Yes |
| Gross width master carton | 265 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| Gross height master carton | 210 mm |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight master carton | 5.99 kg |
| Plastikas (be PET) | 50.00 g |
| Tare weight master carton | 0.516 kg |
| TI svoris (kg) | 0.022 kg |
| Pelė pridėta | Yes |
| Slankiklis | Yes |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Judesio aptikimo technologija | BlueTrack |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Bruto svoris | 1.198 kg |
| Neto svoris | 0.898 kg |
Microsoft Keyboard and Mouse Desktop Wireless yra tobula sprendimo verslo ar namų reikmėms. Belaidis žymiai lengviau valdyti, nei laidinės variantų, o tamsi spalvų derinys daro jį šiuolaikišku ir moderniu. Be to, įrenginys turi belaidę pelę, o patogumas dar didinamas į produktą integruojamu baterijos įkrovimo įvedimo lizdu. Produktas turi net 36 mėnesių garantiją, todėl jaučiate, kad jūsų pinigai yra apsaugoti. Negalite prašyti geresnio pasirinkimo, kai gaunate viską, ko reikia patogiai ir smagiai dirbti.
Pagrindiniai privalumai
1) Patogus belaidis jungimas;
2) Tamsios spalvos derinys;
3) Yra belaidis pelės įrenginys,
4) Į produktą integruotas baterijos įkrovimo įvedimo lizdas;
5) Turi 36 mėnesių garantiją.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.






