| Dydžio formatas | Ambidextrous |
| Gaminio spalva | Black, Silver |
| Maitinimo šaltinis | Batteries |
| Baterijos technologija | Alkaline |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 2 |
| Akumuliatoriaus tipas | AAA |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Mygtukų tipas | Touch buttons |
| Rekomenduojamas naudojimas | PC/notebook |
| Slinkimo kryptis | Vertical |
| Paslinkimo tipas | Touch |
| Slankiklis | Yes |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | BlueTrack |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| Kiekis pakuotėje | 10.00 dalių |
| TI svoris (kg) | 0.05 kg |
| Gross depth master carton | 300.00 mm |
| Gross width master carton | 240 mm |
| Gross height master carton | 165.00 mm |
| Net weight master carton | 2.63 kg |
| Tare weight master carton | 0.119 kg |
| Tūris (m3) | 0.0008946 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.103 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 45 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 142 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 140 mm |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Plastikas (be PET) | 24.00 g |
| Popierius/Kartonas | 79.00 g |
| Integruota baterija | Yes |
| Procesoriaus dažnis | 2400 MHz |
| Minimali standžioji disko talpa | 100 MB |
| Garantija | 36 mėn. |
| Neto svoris | 0.16 kg |
Microsoft RVF-00056 Arc Touch Mouse Black, Silver yra moderni ir lanksti pelė su įmontuotu akumuliatoriumi. Ši pelė pasižymi trinti ir smūgius atsparia danga, kuri padeda išlaikyti pelės išvaizdą ilgą laiką. Microsoft RVF-00056 Arc Touch Mouse Black, Silver yra lengva naudoti ir derinama su bet kokia kompiuterio sistema. Patvarumas yra svarbiausia funkcija, užtikrinama 36 mėnesių garantija. Pelė taip pat turi lietimui jautrią ritininę juostą ir lietimui jautrias mygtukų funkcijas. Tai yra puiki pelė, tinkanti tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui.
Pagrindiniai privalumai
1. Lankstus dizainas
2. Lengvumas ir patogumas naudoti
3. Trinti ir smūgius atspari paviršiaus danga
4. Patvarumas - 36 mėnesių garantija
5. Įmontuotas akumuliatorius ir jokio reikalo keisti baterijas.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








