| CnCode | 84716070 |
| Battery | AA x1 |
| Category Code | MOU |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 107 mm x 59 mm x 26.5 mm |
| Included Accessories | Nano Receiver, 1 AA battery (pre-installed), User documentation |
| Mouse Type | Optical |
| Number of buttons | 3 |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Shipping box quantity | 1 |
| Unit Brutto Volume | 0.00042 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Wireless range | 10 m |
| Bluetooth | Yes |
Logitech M350 grey 910-005719 yra patikima belaidė pelė, kuri leis Jums darbą su kompiuteriu atlikti dar efektyviau. Pelė gali būti naudojama ant bet kokio paviršiaus dėl optinės technologijos. Grafitinės spalvos pelė atrodys stilizuotai ir moderniai, o USB prievado valdymas užtikrins patikimą ir stabilų ryšį. Ši pelė yra tinka visiems kompiuteriams, nes turi universalių USB prievadą. Logitech yra patikimas gamintojas, kuris garantuoja, kad šio produkto kokybė ir funkcionalumas yra aukščiausio lygio. Tai yra idealus produktas tiems, kurie ieško patikimos ir kokybiškos belaidės pelės.
Pagrindiniai privalumai
1. Patikima belaidė pelė - šis produktas yra patikimo gamintojo Logitech, garantuojantis aukščiausią kokybę ir funkcionalumą.
2. Optinė technologija - ši pelė yra optinės technologijos, tai reiškia, kad ją galima naudoti ant bet kokios paviršiaus (ne tik ant kilimėlio).
3. Grey spalvos - pelė yra grafitinės spalvos, kuri atrodo stilizuotai ir moderniai.
4. Valdomas per USB - pelė yra valdoma per USB prievadą, kuris užtikrina patikimą ir stabilų ryšį.
5. Tinka visiems kompiuteriams - dėl universalaus USB prievado ši pelė tinka naudoti su visais kompiuteriais, kuriuose yra toks prievadas.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.






