| HDMI | 1 |
| Headphones jack | 1 |
| MagSafe 3 | 1 |
| Thunderbolt | 3 |
| Unit Brutto Volume | 0.0139508/0.0139508 cubm |
| Shipping Box Depth | 44.5 cm |
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping Box Weight | 3.95 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| ODD type | none |
| Graphics controller | Integrated |
| VGA card | 18-core GPU |
| KB language | ENG |
| Keyboard backlight | Yes |
| Battery run time up to | 22 hours |
| Card Reader | SDXC |
| Microphone | Built-in |
| Speakers | Yes |
| Built-in WebCam | Yes |
| Operating System | macOS Sonoma |
| Colour | Space Black |
| Shipping box quantity | 1 |
| Unit Net Weight | 2.14 kg |
| Unit Gross Weight | 3.95 kg |
| Unit Box Width | 0.33 |
| Unit Box Length | 0.445 |
| Unit Box Height | 0.095 |
| Category Code | NB |
| Product line | Commercial |
| NB Family name | MacBook Pro |
| CPU Family name | Apple M3 Pro |
| CPU/Platform/SoC | 12-core CPU |
| Screen size | 16.2" |
| Native resolution | 3456x2234 |
| Screen type | Liquid Retina XDR |
| Memory (RAM) | 36GB |
| SSD Capacity | 1TB |
| Depth | 248.1 mm |
| Height | 16.8 mm |
| Width | 355.7 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | 802.11ax |
Produkto aprašymas:
"NB MACBOOK PRO M3 PRO 16"/36GB/1TB Z1AF000EG APPLE" yra nepaprastai galingas nešiojamas kompiuteris nuo pasaulinio lyderio "Apple". Šis "MacBook Pro" modelis pasižymi aukščiausios kokybės "Space Black" spalvos korpusu, ekstremaliu našumu ir išskirtiniu dizainu.
Kompiuteryje yra 16 col. dydžio aukštos raiškos ekranas su 3456 x 2234 rezoliucija, suteikiantis ryškius, detalūs ir gyvybingus vaizdus. "NB MACBOOK PRO M3 PRO" varomas naujausios kartos "Apple M3 Pro" procesoriumi ir turintis 36GB vidinės atminties, todėl jis gebės susidoroti su bet kokiomis užduotimis - nuo naršymo internete iki sunkių grafinių projektų.
Kompiuterį lengva prijungti prie belaidžio interneto tinklo naudojant "802.11ax" technologiją, o "Bluetooth" leidžia lengvai sinchronizuoti įrenginį su kitais "Bluetooth" įrengimais. Be to, "NB MACBOOK PRO M3 PRO" turi vidinę kamerą, įmontuotą mikrofoną ir vidinį garsiakalbį, suteikiantį puikų garso kokybę.
Kompiuteris veikia su "macOS Sonoma" operacine sistema, ji suteikia vartotojui intuityvią, lengvai naudojamą sąsają ir prieigą prie visų "Apple" aplikacijų. Klaviatūros kalba yra anglų.
Produkto garantija 24 mėnesiai, todėl galite būti tikri, kad "Apple" pasirūpins bet kokiais techniniais klausimais. Ši prekė yra sandėlyje ir gali būti išsiųsta iš "LV". Nors kaina nėra pateikta, norėdami sužinoti kainą, susisiekite su mumis.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









