NET CAMERA 4MP IR EYEBALL/IPC-HDW2441T-ZS-27135 DAHUA
EAN:
Kaina:
333,96 Eur
Yra LV sandelyje
1-2 d.d.
Greitas pristatymas
40+
šalių išsiųsta prekių
14 metų
IT rinkoje
2000+
Verslo klientų
Input/Output connectors
MicroSD Card Slot 1
RJ45 1
Specification
Camera design Eyeball
Dimensions 108.3 mm × Φ122 mm
Electronic Shutter Speed Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s
Environment Outdoor
Focal Length 2.7 mm–13.5 mm
IR Illumination Yes
Microphone Built-in
Min. Illumination 0.0008 Lux
Model IPC-HDW2441T-ZS-27135
Network Camera Type Outdoor
Operating temperature range -30°C~+60°C
Pixel Resolution 4 Mega Pixel
Power consumption 6.1 Watts
Power options 12V/PoE
Power supply requirements PoE / 12VDC power