NET CAMERA 8MP BULLET/HFW3849T1ZASPV27135S5 DAHUA
EAN:
Kaina:
445,28 Eur
Yra LV sandelyje
1-2 d.d.
Greitas pristatymas
40+
šalių išsiųsta prekių
14 metų
IT rinkoje
2000+
Verslo klientų
Input/Output connectors
Alarm In 1
Alarm Out 1
Audio-In 1
Audio-Out 1
MicroSD Card Slot 1
RJ45 1
Specification
Model IPC-HFW3849T1ZASPV27135S5
Camera design Bullet
Network Camera Type HDTV/Megapixel/Outdoor
Pixel Resolution 8 Mega Pixel
Focal Length 2.7 mm–13.5 mm
IR Illumination Yes
Sensor size 1/2.8" CMOS
Microphone Built-in
Lens Mount M16
Min. Illumination 0.0004 Lux
Effective pixels 3840 (H) × 2160 (V)
Electronic Shutter Speed Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s
Supports card capacities up to 512GB
Power supply requirements 12 VDC/PoE (802.3af);12 VDC/PoE
Environment Outdoor
Operating temperature range –30 °C to +60 °C
Colour White
Dimensions 288.4 × 94.4 × 84.7 mm