| Sąsaja | 1x USB 3.0 Type-C port; 2x USB 2.0 Type-A ports |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Artinimo galimybė | Electronic zoom up to 4x |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Dėžės turinys | Poly Studio P15 USB video bar; Removable monitor clamp; Power supply; Power cord; USB-C cable (separate adapter required to connect to USB-A port on PC/Mac, not included); Setup sheet |
| Pakuotės gylis (mm) | 95 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 185 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 470 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Taros svoris (kg) | 0.17 kg |
| Tūris (m3) | 0.00826025 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| Popierius/Kartonas | 100 g |
| Plastikas (be PET) | 68 g |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 50.00 g |
| Gross depth master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 5.346 kg |
| Tare weight master carton | 0.33 kg |
| Bruto svoris | 1.7 kg |
| Neto svoris | 1.532 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Tipas | Mounting: Adjustable monitor clamp |
| Kitos savybės | Camera Ultra HD (4K 16:9, 2160p), Full HD (1080p), HD (720p), 30 FPS, 90° DFOV; Integrated privacy shutter |
| Belaidis ryšys | Yes |
Poly Studio P15 yra puikus video konferencijų įrenginys, kuris idealiai tinka asmeniniam naudojimui. Šiam įrenginiui būdingas aukštos kokybės Wi-Fi ryšys, o tai leidžia jums nedelsiant jungtis prie jūsų virtualių pokalbių partnerių. Šis įrenginys eina su 12 mėnesių garantija, kuri užtikrins jūsų patogumą ilgą laiką. Poly Studio P15 yra ne tik patikimas ir lankstus, bet ir turi modernų dizainą, kuris papuoš jūsų darbo aplinką. Tai puikus įrenginys tiems, kurie dažnai bendrauja ir nori gerokai praplėsti savo galimybių sritį.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









