POWER BANK USB 20000MAH 22.5W/WHITE FHLW0 VENTION
EAN:
Kaina:
19,88 Eur
Yra LV sandelyje
1-2 d.d.
Greitas pristatymas
40+
šalių išsiųsta prekių
14 metų
IT rinkoje
2000+
Verslo klientų
Design
Built-in display Yes
Charger compatibility Headphones/Headset,Mobile phone/Smartphone,Smartwatch,Tablet
Display type LED
Housing material ABS,Polycarbonate (PC)
Number of simultaneously connected devices (max) 3
Product colour White
Shape Rectangle
Performance
Battery capacity 20000 mAh
Battery capacity 74 Wh
Battery voltage 3.7 V
Built-in radio No
Charging source USB
Fast charging Yes
Fast charging technology Adaptive Fast Charging/Power Delivery 3.0/Quick Charge 3.0
USB Power Delivery up to 20 W
Ports & interfaces
Input interface Micro-USB + USB Type-C
Micro-USB connectors quantity 1
USB Type-A output ports 1
USB Type-C ports quantity 1
Power
Input current 2 A
Input voltage 5 - 9 V
Output current 3 A
Output voltage 5 V
Port 1 output current 2.4 A
Port 1 output power 22.5 W
Port 2 output current 2.4 A
Port 2 output power 22.5 W
Port 3 output current 2.4 A
Port 3 output power 20 W
Total output power 22.5 W
Specification
Summary Vention FHLW0. Battery capacity: 20000 mAh, Fast charging technology: Adaptive Fast Charging, Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 22.5 W, Output current: 3 A. Product colour: White