| Built-in display | Yes |
| Charger compatibility | Headphones/Headset,Mobile phone/Smartphone,Smartwatch,Tablet |
| Display type | LED |
| Housing material | ABS,Polycarbonate (PC) |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Product colour | White |
| Shape | Rectangle |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Battery capacity | 74 Wh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Built-in radio | No |
| Charging source | USB |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | Adaptive Fast Charging/Power Delivery 3.0/Quick Charge 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Input current | 2 A |
| Input voltage | 5 - 9 V |
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 5 V |
| Port 1 output current | 2.4 A |
| Port 1 output power | 22.5 W |
| Port 2 output current | 2.4 A |
| Port 2 output power | 22.5 W |
| Port 3 output current | 2.4 A |
| Port 3 output power | 20 W |
| Power protection features | Discharge overcurrent/Over current/Over power/Over voltage/Overcharge/Reverse current/Short circuit |
| Total output power | 22.5 W |
| Summary | Vention FHLW0. Battery capacity: 20000 mAh, Fast charging technology: Adaptive Fast Charging, Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 22.5 W, Output current: 3 A. Product colour: White |
| Category Code | POB |
| Unit Box Height | 0.185 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| Model | FHLW0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004718 cubm |
| Product Net Weight | 0.38 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.45 kg |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.





