POWER BANK USB 27000MAH 200W/FKGH0 VENTION
EAN:
Kaina:
103,56 Eur
Yra LV sandelyje
1-2 d.d.
Greitas pristatymas
40+
šalių išsiųsta prekių
14 metų
IT rinkoje
2000+
Verslo klientų
Design
Built-in display Yes
Charger compatibility Universal
Display type TFT
Housing material ABS,Polycarbonate (PC)
Number of simultaneously connected devices (max) 3
Product colour Grey
Shape Rectangle
Logistics data
Warranty period 1 year(s)
Packaging content
Cables included USB Type-C to USB Type-C
Quantity per pack 1 pc(s)
Travel pouch Yes
Packaging data
Package type Hanging box
Performance
Battery capacity 27000 mAh
Battery capacity 99.9 Wh
Battery voltage 22.2 V
Built-in radio No
Charging source USB
Charging time 2 h
Fast charging Yes
Fast charging technology Power Delivery 3.1/Programmable Power Supply (PPS)
Number of battery cells 6
USB Power Delivery (USB PD) Yes
USB Power Delivery up to 200 W
Wireless charging No
Ports & interfaces
Input interface USB Type-C
USB Type-A output ports 1
USB Type-C connector Yes
USB Type-C ports quantity 2
Power
Input current 3/5 A
Input voltage 5/9/12/15/20 V
Output voltage 5/9/12/15/20/28 V
Port 1 output current 5 A
Port 1 output power 140 W
Port 2 output current 5 A
Port 2 output power 100 W
Port 3 output current 3 A
Port 3 output power 60 W
Total output power 200 W
Specification
Summary Vention 27000mAh Power Bank 200W. Battery capacity: 27000 mAh, Fast charging technology: Power Delivery 3.1, Programmable Power Supply (PPS), Battery voltage: 22.2 V. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 2. Total output power: 200 W. Product colour: Grey
Category Code POB
Unit Box Height 0.06
Unit Box Length 0.21
Unit Box Width 0.11
Units per Shipping Box 15
Unit Calculated Volume 0.001694 cubm
Product Net Weight 0.65 kg
Unit Calculated Weight 0.8 kg
Weight & dimensions
Cable length 0.5 m
Depth 158.8 mm
Height 50 mm
Width 53.4 mm