| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 21:9 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Net weight | 11.87 kg |
| Producer | Dell |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Gross weight | 16.62 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
Dell 34" IPS monitorius - tai idealus sprendimas tiems, kurie siekia kokybiško vaizdo ir patogumo kasdienėje veikloje. Išskirtinis IPS ekranas užtikrina tikslias spalvas ir plačius žiūrėjimo kampus, todėl galėsite mėgautis ryškiu ir natūraliu vaizdu, nesvarbu, iš kurios pusės žiūrite. Platus 34 colių ekranas leidžia dirbti efektyviau, suteikdamas daugiau vietos kelioms programoms vienu metu, tad dirbdami ar žiūrėdami mėgstamus filmus pajusite tikrą komfortą.
Pasinerkite į aiškų ir detalų vaizdą, kurį užtikrina pažangios technologijos, specialiai pritaikytos aukštai monitoriaus kokybei ir ilgalaikiam naudojimui. Idealus profesionalams, kūrėjams ir visiems, vertinantiems aukštą vaizdo kokybę ir patikimą veikimą. Dell 34" IPS monitorius - tai ne tik įrankis, bet ir jūsų kasdienybės dalis, suteikianti dar daugiau įkvėpimo ir laisvės.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








