| Gaminio spalva | Black |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| HD tipas | DQHD |
| Reakcijos laikas | 3 ms |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekrano įstrižainė | 49 col. |
| Ekranas | 5120 x 1440 pikseliai |
| Skydelio tipas | OLED |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Proporcija | 32:9 |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Kabeliai pridėti | Power cable, HDMI cable, DP cable, USB cable |
| HDMI prievadų kiekis | 2 x HDMI 2.1 |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 x Displayport 1.4 |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY POWER CABLE INCLUDED |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Gross weight | 17.80 kg |
| Net weight | 11.28 kg |
| Producer | Gigabyte |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 18W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CO49DQ |
SALE OUT. Gigabyte CO49DQ 49" – tai išskirtinis monitorius, pritaikytas įvairiapusiškam naudojimui tiek žaidimams, tiek darbui. Šis įrenginys pasižymi didžiuliu 49 colių ekranu, kuris leidžia mėgautis įspūdingu vaizdo kokybe ir plačia peržiūros erdve. Puikiai tinka tiems, kurie ieško efektyvaus sprendimo darbui su keliais langais ar programomis vienu metu. Patogumas ir komfortas garantuotas dėl ergonomiško dizaino ir aukštos raiškos ekrano, kuris mažina akių nuovargį net ir po ilgo naudojimo. Gigabyte CO49DQ 49" monitorius – tai puikus technologijų ir stiliaus derinys jūsų namams ar biurui.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









