| Feet colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display brightness (min) | 240 cd/m² |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display diagonal | 32 " |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display technology | LCD |
| HD type | Quad HD |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Response time | 1 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Screen shape | Flat |
| sRGB coverage (typical) | 99 % |
| Touchscreen | No |
| Viewable size, horizontal | 698.112 mm |
| Viewable size, vertical | 392.688 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2435801/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | E |
| EPREL Registration Number | 2435801 |
| EPREL Version Number | 1 |
| Adjustable height (max) | 105 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -92 - 92 ° |
| Swivel angle range | -45 - 45 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -3 - 25 ° |
| VESA mounting | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Cables included | DisplayPort/HDMI/Power |
| Stand included | Yes |
| Package depth | 565 mm |
| Package height | 124 mm |
| Package weight | 7500 g |
| Package width | 790 mm |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game features | Super Arena Gaming UX |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPort out version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 51 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (max) | 59 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Power supply type | External |
| Summary | Samsung G50F. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black |
| Category Code | LC3 |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.78 |
| Unit Box Width | 0.56 |
| Model | S32FG502EU |
| Unit Calculated Volume | 0.04805 cubm |
| Product Net Weight | 4.9 kg |
| Unit Calculated Weight | 7.84 kg |
| Depth (with stand) | 250.2 mm |
| Depth (without stand) | 45.7 mm |
| Height (with stand) | 625.9 mm |
| Height (without stand) | 418.4 mm |
| Weight (with stand) | 4900 g |
| Weight (without stand) | 3600 g |
| Width (with stand) | 714.6 mm |
| Width (without stand) | 714.6 mm |
„SAMSUNG 32" 2560 x 1440 pixels Quad HD“ monitorius – tai naujas vaizdo kokybės standartas jūsų kasdieniams poreikiams. Mėgaukitės neprilygstamu vaizdo aiškumu ir detalėmis, kurias suteikia Quad HD raiška. Didesnis ekranas leidžia efektyviau dirbti ir tuo pačiu patirti neįtikėtinus potyrius žaidžiant vaizdo žaidimus ar žiūrint mėgstamus filmus. Monitoriaus dizainas sukurtas taip, kad tenkintų net pačių reikliausių naudotojų poreikius, suteikdamas aukštos kokybės vaizdą ir platų spalvų spektrą. Tai ideali įranga tiems, kurie vertina aukščiausio lygio raišką ir išskirtinį dizainą darbo ir laisvalaikio metu. Atraskite naują darbo ir pramogų dimensiją su „SAMSUNG 32" Quad HD“ ekranu.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekranas: 32 colių dydis
2. Raiška: 2560 x 1440 pikselių
3. Tipas: IPS LCD panelė
4. Formatavimas: 16:9 proporcija
5. Garantija: 24 mėnesiai
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









