| Component for | PC/Game console |
| DevSlp (device sleep) support | Yes |
| Hardware encryption | Yes |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Memory type | V-NAND TLC |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Random read (4KB) | 2200000 IOPS |
| Random write (4KB) | 2600000 IOPS |
| Read speed | 14800 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| SSD capacity | 8000 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| TRIM support | Yes |
| Write speed | 13400 MB/s |
| Operating shock | 1500 G |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Package type | Box |
| Operating voltage | 3.3 V |
| Power consumption (idle) | 0.009 W |
| Power consumption (read) | 10.5 W |
| Power consumption (write) | 8.8 W |
| Power consumption DevSlp (device sleep) | 8.6 mW |
| Summary | Samsung 9100 PRO. SSD capacity: 8 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 14800 MB/s, Write speed: 13400 MB/s, Component for: PC/Game console |
| Category Code | SSU |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Model | MZ-VAP8T0CW |
| SSD series | 9100 PRO |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006216 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.099 kg |
| Depth | 3.88 mm |
| Height | 80.15 mm |
| Weight | 9.5 g |
| Width | 80.15 mm |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








