| Gaminio spalva | White |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Skydelio tipas | VA |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 32 col. |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100x100 mm |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Gross weight | 17.50 kg |
| Net weight | 7.00 kg |
| Producer | Samsung |
| Connectivity | HDMI, USB, Bluetooth |
| Matmenys su stovu | 71.34 x 61.62 x 20.01 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS32FM801UUXDU |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | y |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
„Samsung SALE OUT. LS32FM801UUXDU 32“ – tai inovatyvus ekranas, sukurtas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės vaizdo ir išskirtinio dizaino. 32 colių ekranas ne tik užtikrina nepriekaištingą vaizdo aiškumą, bet ir suteikia ryškias spalvas bei tikrovišką kontrastą. Šis ekranas idealiai tiks tiek darbui, tiek pramogoms, suteikdamas komfortą ir malonumą naudotojui.
Išskirtinės Samsung technologijos leidžia mėgautis detaliu vaizdu, nepriklausomai nuo apšvietimo sąlygų, o platus žiūrėjimo kampas užtikrina puikią vaizdo kokybę iš bet kurio kambario kampo. Modernus ir elegantiškas dizainas puikiai dera bet kokioje aplinkoje, todėl šis ekranas taps ne tik funkcionaliu, bet ir stilingu jūsų erdvės akcentu.
Neprilygstamas tiek kasdieniams poreikiams, tiek filmų ar žaidimų entuziastams. Samsung SALE OUT suteikia visišką informacijos perteikimo ir vizualinio ekspresyvumo patirtį, pakeliančią jūsų vizualinę patirtį į naują lygį.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









