| Basket volume | 17 L |
| Credit cards shredding | Yes |
| Cut type | Cross cut |
| Paper shredding | Yes |
| Product colour | White |
| Safety lock | Yes |
| Security level (paper) | 4 |
| Shredding capacity | 9 sheets |
| Shredding paper clips | Yes |
| Shredding size | 4 x 37 mm |
| Shredding speed | 2000 mm/min |
| Shredding staples | Yes |
| Shredding type | Cross shredding |
| Viewing window | Yes |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Summary | Fellowes LX Series Powershred LX50 (white) Cross-Cut Shredder - patented Safety Lock. Shredding type: Cross shredding, Shredding size: 4 x 37 mm, Basket volume: 17 L. Width: 310 mm, Depth: 220 mm, Height: 401 mm. Products per master (outer) case: 2 pc(s) |
| Category Code | SHD |
| Unit Box Height | 0.37 |
| Unit Box Length | 0.315 |
| Unit Box Width | 0.23 |
| Model name | LX50 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.03038 cubm |
| Unit Calculated Weight | 5.75 kg |
| Depth | 220 mm |
| Height | 401 mm |
| Weight | 3900 g |
| Width | 310 mm |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.